| BoGdY1107 a întrebat:

Salut, vin cu întrebarea asta pentru că mă contrazic cu unu și mi-a dat șah, daca fac sex anal cu o fată, și mă termin acolo, rămâne însărcinată?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aveti 10 ani sau de ce v a pus in dificultate acesta intrebare?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Stii ca puteai trece peste justificarea intrebarii. Nu ajuta sau face para ca ai intrebat asta doar asa, nu din curiozitate.
Oricum... cum sa ramana insarcinata?
O persoana ar trebui sa se gandeasca la sex, abia cand stie ce face organul genital. Da de unde... ca voi vorbiti deja de sex anal.
Trecand peste asta si peste faptul ca trebuie sa mai inveti anumite lucruri(dar e ok, esti la inceput), nu. Nu se poate sa ramana insarcinata. Sistemul digestiv si cel reproducator sunt sisteme diferite.

| Emilian65 a răspuns:

Nu ramane gravida.

| Andreeush a răspuns:

Cum să crezi așa ceva?
Evident că nu.

| Plato a răspuns:

Desi uneori cred ca unii au apărut pe acolo, prin partea dorsala nu se fac copii.

| ywar a răspuns:

Da-i frate la rozeta ca nu ramane! Da-i tare la ea! Fara frica, ca la mondiale.

Răspuns utilizator avertizat
| OrdanKarris a răspuns:

Nu, nu ramane gravida daca iti dai drumul in fundul ei. Ai pierdut pariul cu ala laughing

| Rux04 a răspuns:

Salut, nu dar poți lua o boală cu transmitere sexuală așa că te sfătuiesc să folosești prezervativul.