| blackann a întrebat:

Salut, voi ce faceti cand sforaie iubita? Ii spuneti sau va chinuiti sa adormiti asa? E un chin

Răspuns Câştigător
| blackann explică:

O vizita la ORL s-ar putea sa va ajute e posibil să aibă polipi și de aceea sforaiehappy

11 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

O trezesc

| blackann explică:

Super, bravo tie! Esti jmeker

| iulia0514 a răspuns:

Taci și răbzi laughing pana la urma devine o obișnuință

| blackann explică (pentru iulia0514):

Nu devine, crede-ma. E un chin sa adorm daca adoarme ea inainte. Uneori ma si trezeste din somn, ma sperie, zici ca se ineaca in somn.

| iulia0514 a răspuns (pentru blackann):

Hai să-ți spun un secret când se apuca de sforăit plimbați mâinile pe coloana ei încet și delicat cu mișcări constante dar sa nu te grăbești! După sa vezi dacă mai sforaie

| blackann explică (pentru iulia0514):

Tot sforaie

| blackann explică (pentru blackann):

Am sa-i recomand, multumesc.

| iulia0514 a răspuns (pentru blackann):

Cu drag, sper sa se rezolvehappy

| blackann explică (pentru blackann):

O vizita la ORL s-ar putea sa va ajute e posibil să aibă polipi și de aceea sforaiehappy

| dariaflorina a răspuns:

Mai bine ii spui, sau încerci sa o miști puțin, poate nu mai doarme. Dar sunt situații în care se oprește de la sine. Sincer nu prea as vrea sa fiu in situația ta.

| ArseneIrina a răspuns:

O filmezi si faci misto de ea rolling on the floor

| blackann explică (pentru ArseneIrina):

Dar asta nu o face sa nu mai sforaie noaptea urmatoare... am facut si asta si am ras impreuna, dar dupa se intampla la fel...