| anonim_4396 a întrebat:

Vorbesc cu o fata de ceva timp, si se vedea ca e atrasa de mine. Am descoperit recent ca are prieten deja, si am intrebat-o sa vad ce zice. Si a zis ca nu are. De ce ar minti daca a pus si la story cum e cu el?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate s-a protejat ca altii sa nu-i mai faca curte sau avansuri.

| corbulalbrosu a răspuns:

A negat probabil din simplul motiv si anume cel de care sufera fetele de obicei : secretomania. Pe cand baieti sunt laudarosi, de multe ori fiind de fapt niste... mincinosi notorii, cu unicul scop cel de a epata. laughing

| Emilian65 a răspuns:

Pentru ca ii place sa aiba doi prieteni deodata.

| Andreeush a răspuns:

Dacă a pus vreo poză cu el nu înseamnă neapărat că sunt împreună. Poate doar amici.
De ce nu vorbești mai clar cu ea? Spune-i ce simți pentru ea.

| cristimihailov a răspuns:

Atunci...mergi mai departe.
Ea cauta urmatoarea persoana.
Despre care sa poata sa spuna ca e iubitul ei, in public si la toti.

| Magda20 a răspuns:

Poate nu e iubitul ei, poate sunt doar prieteni, verișori...etc

| FAnonima9990 a răspuns:

Probabil te place dar i-a fost teama sa-ti spuna deoarece a crezut ca o vei critica sau ca nu vei mai vorbi cu ea! Eu zic sa discuti cu ea in amănunt si veți ajunge la o intelegere

| KindKid17 a răspuns (pentru FAnonima9990):

Pai nu mai vorbesc cu ea. Trebuia sa-mi zica de la inceput ca are iubit, si nu ma mai consumam pentru ea. Oricum dupa o zi, m-am intalnit cu ea, a sarit in bratele mele, dupa incepuse sa vorbeasca mult de parca n-as fi stiut.