| danyjrl a întrebat:

Salut! Vorbesc cu o fată prin mesaje și de fiecare data rămân fără cuvinte și nu știu ce sa mai vorbim, vreun sfat, ca să vorbim mai mult?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie sa va vedeti față in față nu pe mesaje asta e prostie.

| Violleta2022 a răspuns:

Sunt vreo 2 miliarde de subiecte de discutat si tu le-ai epuizat deja pe toate?
Discutati chiar orice! De la ce ai mancat azi, ieri si ce-ti doresti sa mananci maine, alergii, vaccinuri, preferinte muzicale, calatorii, carti citite, discutati subiectele lor, geografie si tpuri de relief preferat, plimbat cu barca, bicicleta si masina, rolele, hainele, moda, incaltaminte, tunsori, pantofi, vapoare, animale, gandaci, muste, crocodili, pasari .....hai ca ma dor degetele de cat scriu si nu pot termina toate subiectele din lume pe care le poti discuta cu cineva pentru ani de zile si tu spui ca le-ai epuizat.

| Goete a răspuns:

Vorbiti de nemurirea sufletului

| yungandreigawd a răspuns:

Vorbeste orice. Orice iti vine in cap.

| Spiderul a răspuns:

Dacă numai tu încerci să aduci subiecte de discuție iar ea nu, înseamnă că nu e interesată de tine