| Bumblaclat a întrebat:

Salut.
Vorbesc cu o tipa pe insta de câteva săptămâni și totul mergea bine, pampam.Foarte receptiva, vorbeam zilnic. Și mie îmi place de ea, un 7/10 aspect și are o personalite plăcută din cât am vorbit. Problema este ca nu stam în acelasi oraș și nu am putut pana de curand sa ies cu ea din lipsa unei mașini. Am vrut sa ies cu ea săptămâna trecută și a vrut inițial, dar cu o zi înainte mi-a spus ca nu mai poate deoarece veniseră niște rude la dansa. Țin sa spun ca în ultima perioada nu mai vorbim asa mult și asa des deoarece cam trebuia sa ne vedem face to face. Apoi a spus ca în weekend trebuie sa celebreze faptul ca a intrat la faculta și am lăsat-o sa se distreze, nu i-am mai dat mesaj.Mai vorbeam cu ea dimineața și cam atât. Înainte de a continua, domnișoarei îi plac florile. LA GREU. Îmi trimitea o groaza de poze pe privat cu florile pe care și le făcea și pe care le primea. Se pricepe tipa.
Bun. A pus duminica seara un story, pe care l-am văzut azi, în care se trăgea într-un cărucior și apoi încă unul în care avea un trandafir rosu și un tag a unui băiat.
Nu știu ce înseamnă și as dori un sfat din partea voastră. Noi doi nu mai vorbim asa mult și parca mi-a pierit cheful. Înainte îmi dădea ea mesaj prima, în cam 70% din cazuri, acum ar trebui sa inițiez eu conversația și sincer nu prea am chef. Voi ce credeți?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cam ciudat cu trandafiru ăla, eu nu i-aș mai scrie să fiu în locu tău, și dacă mi-ar da ea mesaj i-aș da de înțeles că mă deranjează ceva și i-aș zice să lămurim dar n-aș iniția eu

| alexalx1234 a răspuns:

Are iubit cum au toate in ziua de azi. Una nu mai e single. Toate sunt luate

| alexalx1234 a răspuns:

Sti cumva daca baiatul ala are si masina? Ca atunci e clar de ce s-a pus fata aia cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este evident ca trandafirul rosu e de la baiatul acela. sad

| StefanAdam a răspuns:

Daca e un 7/10...o faceti o data si o lasi fratele meu...asa e cel mai bine

| RalukkaRxA a răspuns:

După părerea mea. dacă a pus și acel story cu tag..cred că este clară treaba. Interesul ei este îndreptat către altcineva!