| Alyexxxx a întrebat:

Vreau putin ajutor va rog. Prima mea relatie cu o fata a fost in clasa a 6 a laughing nu era cine stie ce relatie, dar a fost. M-am cunoscut cu ea prin intermediul unui baiat pe care il cunosteam de la fotbal. Ne-am intalnit undeva, ne-am salutat ca baietii. Aces fets ma tot urmarea si cand ma uitam spre es incepea sa rada mereu. Si acum sunt in aceeasi situatie. Este o fata de care imi place, iar cand o vad la mine la liceu incepe sa rada, cateodata ma mai saluta etc... si mereu sta si se uita la mine, iar cand intorc privirea spre ea, pleaca. Si m-am gandit logic ca ea nu ar rade/zambi cand m-as uita la ea ca nu m-ar place. Daca nu m-ar place nu m-ar baga in seama si nu s-ar uita la mine, dar din potriva, se uita, imi zambeste etc. Si avand in vedere ca prima prietena facea la fel ma gandesc ca fata de acum ma place. Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| irina20 a răspuns:

In mod sigur te place si daca nu actionezi repede se va plictisi de asteptare, cate semne sa-ti mai dea?big grin
Nu trebuie neaparat sa o intrebi direct, mergi la ea si invit-o la un suc. spune-i ca ti-ar placea mult compania ei.Sigur va accepta si la suc ii poti face complimente, vezi cum reactioneaza la ele.Bafta!

8 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Poti afla doar daca vb -Invit-o undeva doar voi doi si vezi daca accepta!

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru Danysan):

Nu e nimic de aflat cand unele chestii sunt evidente... fata si-a luat crush dela trist laughing

| Riko_Richardo_1982 a răspuns:

Desigur,incearca,n-ai nimic de pierdut nu? doar de castigat o fata frumoasa, si app, pe la varsta ta iubirea(nu m-a refer la relatii sexuale) e cea mai frumoasahappy

| ingerasfitos a răspuns:

Eu zic ca te place si du-te la ea cand vezi ca se uita la tine salut-o si vorbeste cu ea poate fata vrea o simpla amicitie sau chiar vrea sa fie prietena ta daca e draguta eu zic sa nu o evitiwinking

| Alyexxxx explică:

Da mugurel, sa stii, sigur statea ea sa rada de un baiat urat. Stai calm ca nu-s urat.

| Anonim1234567891 a răspuns:

Io zic ca ai stat sa scrii mult si raspunsu' e evident... Logic ca te place, deci... şo pe ea laughing Si inca ceva, intreaba-ti prietenii ca ei ar trebui sa stie mai multe decat noi care nu o cunoastem.

| mugurel69iubeste a răspuns:

Te-ai gandit vreodata ca poate esti prea urat si tipa face doar misto de tine?

| elvisel a răspuns (pentru mugurel69iubeste):

Nu cred ca isi avea rost un raspuns ca acesta aici