| Distroy a întrebat:

Salut, vreau sa fiu si eu cu o fata si nu stiu cum sa incep sa vorbesc cu ea. Daca se poate sa ma ajuta-i...:-s. De la :,, Buna, cf?" de acolo nu stiu ce sa mai ii zic

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flirtezi cu ea deci te uiti in ochii ei daca continua si ea clar ca te place sau daca nu e ea mai timida sau poate sa nu te placabig grin
ii zambesti.i faci complimente.o inviti la un suc sau chiar si la strand acum e varaa.si s-a mai si incalzit.
o intrebi ce muzica i place etc etc...chestii simple care vezi ce le aveti si in comun.big grinsucces:*winking

4 răspunsuri:
| Bybyiii a răspuns:

Uita-te adanc in ochii ei.cu o mare admiratie si spune-i ca-s frumosi.ea probabil v-a chicoti sau iti v-a intoarce complimentul. Apoi intreab-o despre hobiuri muzica si fa-te interesat de ceea ce zice. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Npkbig grin mersi si eu:*happy

| beiibii_4726 a răspuns:

Cum te numesti?
cati ani ai?
ce muzica preferi?
ce zodie esti?
in ce an luna sh zi esti nascuta?
ce tii place sa faci in timpul liber?
ai prieten\iubit?
vrei sa ne cunoastem mai bine?
sh kesti.

fundits. pliszz.:*

| Distroy explică:

Mersi mult tuturor :X