| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-i cumpar un cadou prietenei (cu ocazia aniversarii relatiei noastre) insa nu prea stiu ce. Recomandari ceva?big grin Multumesc!

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu stiu, ceva personalizat sau un lantisor cu o jumatate de inimioara[cealalta jumatate s o pastrezi tu]

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Poti sa ii iei ceva ce stii ca isi doreste.

| Demonull a răspuns:

Fetele se dau in vant dupa chestii pufoase mari, mici colorate si etc.sau stralucitoare.deci un urs ceva si un lantisor happy

| Andradutsa a răspuns:

Eu cand am facut 1 an cu iubitul meu, i-am daruit un album foto, in care am pus 12 poze, cate una pentru fiecare luna de cand suntem impreuna... si continuam si astazi, dupa 2 ani jumate :*

| Cl4x a răspuns:

As vrea ceva mai personal, mai special. Un album foto cred ca e o alegere buna, insa sunt sigur ca asta va face ea. Mai astept recomandari. happy

| Cl4x a răspuns:

Eh, e prea mult, si nu e momentul potrivit acum.