| Ionescu_Stefan_1993 a întrebat:

Vreau sa-i fac o surpriza prietenelei mele si m-am gandit sa-i dau o felicitare pe care cand o deschizi sa cante o melodie aleasa de mine. De asemenea textul vreau sa fie tot scris de mine. Exista asa ceva? Am cautat pe google dar fara niciun rezultat.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, se pot face la comanda la firmele de reclama si design personalizat. Costa foarte mult, dar probabil ca merita.

| Ionescu_Stefan_1993 explică (pentru Violleta2022):

Imi poti da un link?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ionescu_Stefan_1993):

Nu am ce link sa-ti dau, ca eu sunt In Australia si tu undeva prin tara.
Cauta local, vorbeste cu firmele de reclama si publicitate din orasul tau, sau de prin Bucuresti, ca sunt multe firme de design si reclama.

| Violleta2022 a răspuns:

Dar, ai putea sa-i faci o supriza minunata, daruindu-i un inel...