| RazvanX26 a întrebat:

Salut, vreau sa iau o pastila maraton forte, aveți idee daca poate avea efecte adverse? Am 16 ani

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Mare lucru sa gasesti pe cineva care a folosit acea pastila atat de ''miraculoasa'' si va fi dispus sa-ti si ofere un raspuns credibil sau real. Inaintea unei partide sexuale, odihneste-te suficient de mult si bine, manaca sanatos si bea 2 pahare de vin rosu vartos (''sculau'') si in mod garantat nu vei mai avea nevoie de niciun fel de pastila sau alte suplimente cu efecte miraculoase. Sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai probleme cardiace nu ai voie sa iei, la varsta ta nu ar trebui sa iei asa ceva.mai bine un pahar de vin de butuc

| pinkcoconutnut a răspuns:

Nu poate avea efecte adverse ca e pe baza de plante. Un mic sfat sa bei și un suc de grapefruit Roșu neapărat și după 2 ore fugi după dansa