| trulexul a întrebat:

Salut, vreau sa ii dau mesaj unei fete cu care obisnuiam sa vorbesc prin 2015-16 dar nu stiu daca o sa iasa bine. Problema e ca atunci cand vorbeam am ajuns sa fim "impreuna", ma rog eram copii, nu stiam ce e aia..Si stiu ca nu a iesit bine deloc, eu eram genul de baiat foarte cringe si nu stiam cum sa vorbesc cu ea, faza e ca m-am cam facut de ras atunci.
Credeti ca daca i-as da mesaj acum ar fi ok?

Răspuns Câştigător
| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Daca tu simti nevoia sa comunici cu ea, scrie-i un meesaj de salut si ce mai faci. Daca iti raspunde poti sa continui catinel-catinel discuria.
Daca ea iti raspunde si iti spune sa o lasi in pace, nu mai continua. Vezi tu cum evolueaza situatia.
Mult succes!

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sigur că ar fi ok. Mai mult decât ok.

| Marius22222222222 a răspuns:

Vorba aia: Incercarea moarte nu are. Poti Sa ii scrii. Vad ca unii citesc ganduri. Stie El ca ea nu isi aminteste de tine. EU vorbesc cu o fata cu care voiam sa fiu acum vreo 6 ani in urma. Si ce crezi? Ne intelegem mult mai bine ca acum 6 ani. Asa ca nu mai sta. Bate fieru cat e cald

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, o sa pari și mai ciudat. Pentru că ea nici măcar nu își mai amintește prea bine de tine. Câtă vreme ea nu a încercat.sa te contacteze pe tine. Nu vad de ce ai face-o tu.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Bineînțeles că poți. Nu ai nimic de pierdut.

| trulexul explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri, o sa ii scriu si vad ce iese laughing)