| qwerty_1889 a întrebat:

Vreau sa incerc sexul in masina doar ca este o problema. Nu am idei unde as putea sa parchez masina in locuri unde sa nu fiu deranjat si speram ca poate imi va da careva idei big grin. De precizat ca sunt din Constanta...multumesc.

Răspuns Câştigător
| claus a răspuns:

E destul de incomod sincer. dar depinde, daca ai o limuzina audi poate fi un deliciu. da e destul de limitat la pozitii. cat priveste locul e aiurea sa te gandesti ca exista cel mai potrivit loc. ideal ar fi la tine in garaj sau undeva intr-o zona parasita. da nu iti fa griji, dupa cateva dati tot te va deranja cineva: un aurolac, turisti curiosi, politie, gura-casca...

11 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Mda, clasica. laughing

| Pho3nix a răspuns:

Parcheaza-o direct in Marea Neagra. Nu te va vedea nimeni.

| BlueHusky a răspuns:

Daca e prietena ta poti parca oriunde daca nu e a ta riscul este o amenda happy have fun

| BlueHusky a răspuns:

Eu am glumit, pentru ca mi-ai adus aminte de un amic care nu era cu prietena lui ci cu o prstituata si l-a "prins" politia iar argumentul lui a fost ca "este preitena lui" si raspunsul a venit promt "daca e prierena ta poti sa o saruti nu?"...

| Myladdy a răspuns:

In Poarta 6!

| emaalexandra97 a răspuns:

Zi-mi si mie te rog, cati ani ai?

| JSmith a răspuns:

Jos in portu tomis, pe plaja sau te duci cu masina spre faru verde pe stabilopozi. sau in mamaia prin parcari, go ahead!

| CapitanuSemafor a răspuns:

Du-te prin padurile de la periferia orasului, sau pe camp noaptea. Sunt destule locuri inspre Mangalia, Eforie si alte locatii. Ah da! E o plaja in Eforie...hmmm, care era...ma rog cea cu hotelul neterminat langa tabara de copii, acolo nu e nimeni noaptea laughing

| Sfirca a răspuns:

Mamaia frate, pe la hotel Orfeu pe acolo nu e nici dracu iti zic eu sau dupa curba de la fostul Hanul Piratilor prima la dreapta.

| stefancta a răspuns:

Sall constantenewinking si eu sunt tot din cta happy Sti unde este plaja modern nu? Noaptea poti cobora cu masina acolo si nu te deranjeaza nimenibig grin Have funwinking

| qwerty_1889 explică:

Nu prea vad de ce ar conta da.am 19 ani. Nu vad de ce as lua o amenda, e o simpla prietena, nu incurajez prostitutia laughing