| annonim72 a întrebat:

Salut, vreau sa întreb doar din curiozitate pentru ca am auzit multe despre asta și nu stiu in ce sa cred și ce nu.
Cine dintre voi la primul act sexual a sângerat? Si alea care nu ați sângerat, ce v-au zis partenerul in privința asta ca nu ați sângerat ori asa simplu am auzit multe idei de genul, adică unii zic ca toate fetele la primul act sexual trebuie sa sângereze dacă sunt încă virgine, dar alții zic ca nu poate sângerează si nu stiu ce e mai corect.
P.S sunt virgina)

1 răspuns:
| Alexyne a răspuns:

Unele sangereaza deoarece ruperea himenului duce la o mica sangerare doar cateva picaturi, iar cele care nu sangereaza inseamna ca au himenul elastic si se rupe fara sa cauzeze sangarare...eu am sangerat prima data si m-am speriat ingrozitor
pentru ca nu stiam ce este si imi era frica ca o sa mor