| Kopesh a întrebat:

Vreau sa merg cu o fata la o întâlnire în centru în București și vreau sa îmi recomandați o cafenea bună și stilata, un loc liniștit, dacă de poate prin regie, unde sa pot sa stau lângă ea și sa vorbesc, sa ne cunoaștem mai bine, fără sa fim deranjați de zgomote exterioare și de țărani.

3 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Loc linistit prin Bucuresti, cam greu.

| Lola203 a răspuns:

Daca mergeti in timpul zilei, veti fi destul de linistiti deoarece cafenelele nu sunt asa pline. In regie nu cunosc, in centrul vechi sunt cateva dragute. Daca ii plac pisicile exista o cafenea cu pisici, Miau se numeste, pe la Piata Alba Iulia.

| Raduruxandra a răspuns:

Hei! Poti incerca www.contegocafe.ro. Eu acolo imi petrec mai mereu timpul!