| Judas6k a întrebat:

Salut, vreau sa-mi cresc viteza, ce exercitii sa fac? Multumesc, dau funda.

Răspuns Câştigător
| anonimul a răspuns:

Alearga pe loc si nu te mai gandi ca alergi(incerca doar sa iti misti cat de repede poti picioarele) apoi si mai repede ...si mai repede pana cand nu mai ai deloc energie.fa asta vreo saptamana si o sa se vada diferenta.eu asa am facut si sunt cel mai rapid copil pe care il stiu

4 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

Pui un carburator dublu corb, maresti camera de ardere, pui 2 garnituri la chiulasa, bagi un pic de cherosen in benzina, 1 litru cherosen la 40 litri benzina,montezi de la galeria de evacuare pana la toba, ceva sport sa fie din inox. Cobori suspensia, si nu mai trebuie sa dai din picioare ca Flinstone ca sa maresti viteza.Bafta!

| Judas6k explică:

Idiot.Tara e plina de idioti ca tine.

| oasis a răspuns:

Ce viteza, om bun?
categoria-mi sugereaza ca viteza in pat.

| LianaAna a răspuns (pentru oasis):

In cazul asta trebuie' sa ia viagralaughing