| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va intreb ce parere aveti despre italience?! Si as dori sa raspunda doar cei/cele care cunosc sau au cunoscut genul de tipe care locuriesc sau au fost in Italia, si stiu exact ceea ce spun, nu din auzite! M-ar interesa daca s-ar merita sa incep o relatie cu o tipa italianca sau mai bine imi caut o romanca de a noastra?! PS : nu cunosc inca o italianca deci sa nu incepeti incearca daca iti place va intelegeti si etc. Vreau sa le cunosc mai bine asa in general cum sunt ele ca natie ca eu din ce am vazut nu sunt asa atractive, sunt puse mereu pe glume nu sunt de incredere si zic multe dar nu se tin de cuvant! Acum vreau sa vad daca poate ma insel eu happy

1 răspuns:
| RammsteinHH a răspuns:

Italiencele se lasa usor sa faci sex cu ele,
In general sunt grase.
Nu prea sunt frumoase.
Ele umbla dupa baieti nu baietii dupa ele.
Am stat in Italia 3 luni si la un moment dat o gasca de 5-6 fete m-au scos afara din casa sa ies cu ele, nu le cunosteam, nu ma cunosteau laughing.
Deci sunt cam botaniste de 5 stele.