| Hoca_Raul_2000 a întrebat:

Salut, Vreau sa va povestesc ceva! Voi ce credeti? Am o colega care desi are iubit se uita(nu tot timpul) la mine, de ce? Adica, se comporta ciudat cu mine, cand vreau sa ii vorbesc face to face, ea imi raspunde sec, se fataie, se tot agita cand ii vorbesc, daca ma uit la ea cand ea vorbeste cu un coleg, incepe sa rada, de ce? Desi are iubit si chiar se iubesc ei doi. Dar ma tot intreb, ce vrea? Oare ma place? Cand ii cer lectiile pe mess, chiar daca este ocupata, chiar daca nu se simte bine, ea tot se ridica sa mi le dea. Gen, azi am intrebat-o daca o deranjez ca sa imi dea lectiile, ea a spus ca plange(nu stiu de ce, motivele ei) si am zis ca e ok, scuze de deranj, dar tot mi-a dat lectiile si asta este unul dintre intamplari. Eu o plac, poate ca a si vazut asta, dar gen are iubit. Plus, cu toti colegii vorbeste fain si nu are treaba, doar cu mine se fataie, scapa obiecte, etc. Voi ce credeti? Eu nu vreau sa fiu paranoic, de aceea vreau si parerile voastre

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Când se fâțăie,
Cănd scapă obiecte jos,
Asta denotă o emoție foarte puternică pe care o declanșează interacțiunea cu dta.
Ea are un tip care ea declară că ei iubitul ei, că ei se iubesc.
Așa zice el, așa zice ea.
Dar această relație poate fi de formă.
Ea nu vrea poate să îl piardă pe actualul iubit, căci s-a obișnuit cu el și îi este comod așa.
Dar fâțâirea și obiectele care cad din mâna ei denotă o emoție foarte puternică care o inspiri dta. Poate că ea nu vrea să recunoască acest sentiment care îl are față de dta, dar comportamentul o dă de gol. Pe el îl iubește, adică îl dorește.
Pe tine însă, te vrea.
Și acest - te iubesc, adică te vreau-, care este foarte tare și puternic, este șansa ta.
Nu doar te place, este nebună după tine.