| MariaaFairytale a întrebat:

Salut,vreau si eu niste sfaturi. happy
Imi place de un baiat,dar in ultima vreme nu mai vorbeste asa de mult cu mine.
E destul de complicat. Ne tot tachinam.dar sora lui m-a sfatuit sa fiu mai matura cu el, poate chiar rece
ca sa mai lase din figuri.Lui ii place o fata sa fie feminina si sensibila. Sunt dar ma blochez cand sunt cu el si
nu stiu ce sa fac asa ca ma port copilareste pentru a ii atrage atentia. As vrea sa ma abtin..sa ma comport matur si prin preajma lui dar nu stiu cum. Imi poate spune cineva? happy

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Daca spui despre el ca trebuie "ca sa mai lase din figuri", asta imi spune ca el nu este educat.
Deci, adac tie it place de un baiat needucat, sa stii ca tot timpul cat vei fi cu el, lipsa lui de educatie va fi ca un ghimpe pentru tine.
Te sfatuiesc sa renunti la el. El trebuia sa fie educat mai dinainte. Gandeste si cu mintea, nu doar cu inima. Mie nu mi-ar place sa stau cu o fata needucata; nu stiu cum fetelor le place sa stea cu baieti needucati.
Fa-ti prieten de sex opus numai daca vrei sa te casatoresti cu el, si esti pregatita pentru acest pas. Altfel vei ajunge cu inima ranita -si tu si poate si el.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Tu ar trebui sa fii placuta asa cum esti, nu cum ar dori sora lui. Se pare insa ca el, inca nu este interesat de persoana ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sora lui o sa fie cu el in pat sau tu?