| AlexSA a întrebat:

Vreau un sfat. M-am indragostit de un tip gay activ, avem o compatibilitate de 100 %. Este ceva incredibil.Problema este viata sexuala. Ulterior mi-am dat seama ca si eu sunt activ(am avut o singura relatie ca activ si una ca pasiv). Un sfat va rog pentru ca il iubesc enorm

Răspuns Câştigător
| Raniaa a răspuns:

Ce te împiedică?!
Din ce spui tu, reiese că-ți pui singur piedică. Go for it!

10 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Cauta o funie.

| Hammurabi a răspuns (pentru mentholinks):

Știi tu vreo metodă ca ei doi să facă sex cu o funie? laughing

| AliTheo18 a răspuns (pentru Hammurabi):

Se leaga de maini, ceva sexy.

| Hammurabi a răspuns (pentru AliTheo18):

Pentru ei ar fi de preferat o pereche de cătușe cu blăniță... laughing

| HazelEyes77 a răspuns:

Tu vezi probleme acolo unde nu exista de fapt ...acolo unde e compatibilitate si sentimente totul se rezolva de la sine. Iubiti va mult si nu va mai faceti astfel de griji!

| AliTheo18 a răspuns:

Daca il iubesti, daca sunteti compatibili, daca este totul ok, ce iti faci atatea probleme? Stati amandoi intr-o relati si atat.

| theillusoryman a răspuns:

Face-ti cu schimbul.

| Randomuser2000 a răspuns:

Mama, ca doi magnetii pe parti gresite, tragic. incercati ca in romeo si julieta

| aneemaryy a răspuns:

Incredibil, adevarat

| JonBovi a răspuns:

69 este solutia