| Moto002 a întrebat:

Salutare, a o intrebare, pentru cunoscatori. Trec printr-o perioada mai dificila, am o relatie noua cu o fata si am emotii mari (sunt incepator), stiu ca problema este psihologica, am facut o de vreo 3-4 ori cu ea, de vreo 3-4 ori am esuat..acum nu mai reusesc sa am erctie cand sunt cu ea, a emotii prea mari si ma tem sa nu dau iar gresi, singur pot avea o erectie. Vreau sa folosesc un supliment sa ma ajute sa o fac de cateva ori cu ea si dupa totul o sa fie ok, in trecut am folosit Maraton Forte( tot emotii si atunci, plus experienta 0) si a fost ok, dupa o perioada scurta am renuntat la el si a fost ok, insa aveam senzatie de sete dupa ce il luam si faceam febra cam o ora. E mai bun thian li fiole? Ce altceva e mai bun? Eu vreau ceva sa am erectii si in special sa imi creasca libidoul, sa scap de teama asta ..mentionez inca o data, nu am experienta si am teama de a da gres in cap.

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

E mai bun un psiholog.

| SG1995 a răspuns:

Un psiholog te-ar ajuta mai mult.

| Moto002 explică (pentru SG1995):

Se rezolva cu psihologul?

| SG1995 a răspuns (pentru Moto002):

Da, dacă tu ai zis că e o chestie psihologică, și chiar e, deoarece emoțiile îți afectează capacitate sexuală, un psiholog te poate ajuta.

| WaterDrop a răspuns:

Cum a fost prima oara? A mers totul bine sau nu? Probabil a fost o experienta ce si-a pus amprenta si a declansat acest lant de esecuri cu care te confrunti acum.Trebuie sa identifici acel "declansator" si sa-l repari.Lasa suplimentele sau pastilele de orice fel momentan, pentru ca in mod normal tu trebuie sa fii capabil sa o faci fara.Deci aceste inlocuitoare iti pot face doar mai mult rau.Frica ta de a nu o dezamagi pe ea este nefondata, din moment ce o poti duce la orgasm si fara penetrare (momentan cel putin), asa ca acest simplu gand ar trebui sa te mai relaxeze cat de cat.Incearca sa maresti durata preludiului pana ajungi intr-un punct in care esti confortabil si poti trece mai departe.

| Moto002 explică:

Mentionez ca la oral nu sunt probleme, dar cand sa penetrez, ma panichez si imi moare.