| ShadowD a întrebat:

Am 16 ani. Eu si cu aceea fata suntem in aceeasi clasa de 8 ani. De 1 an nu stiu cum sa va spun dar facem asa mici perversiuni care pe mine cel putin ma excita si ne cam placem. Intr-o zi venise foarte sexi imbacata ( colanti transparenti. tanga ) am stat cu ea in banca. Excitat am mangaiat-o si scarpinat-o in zona intima cu tandrete. Ii placea si fara ca lumea sa observe ceva si-a dus mana spre piciorul meu apoi un pic pe penis. Ne mai pupam pe obraz, mangaier palme peste fund imbratisari, dar nu se intampla nimic intre noi. Cum as putea sa o fac sa fim impreuna sau sa se intample ceva intre noi ma refer la petting, poate sex. Multumesc. Rog sa tratati cu seriozitate.

Răspuns Câştigător
| BaiatulAnonim a răspuns:

Pai ea nu ar fi acceptat gesturile tale, ba mai mult, sa le incurajeze daca nu era ceva intre voi. Cere-i prietenia, nu vad ce ai avea de pierdutwinking Cu sexul as zice sa mai astepti...inca e devreme, las-o sa-si traiasca copilaria big grin

5 răspunsuri:
| iDplm a răspuns:

Apai daca domnisorica e atat de sacsoasa scoate-o in oras si ai ocazia sa ii propui ce zici tu mai sus.sau din cate inteleg ca se intampla intre voi, un sarut ar fi de ajuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu te-ar fi plăcut, nu ar fi răspuns la atingeri. Poți să îi spui că îți place de ea, nu e cine știe ce filozofie.

| ShadowD explică:

Am uitat sa precizez ca ezita un pic deoarece are 15 ani dar are potential si e frumoasa.

| ShadowD explică:

Multumesc frumos tuturor pentru sfaturi. As vrea sa am o relatie cu ea dar nu neaparat sex din prima. Mangaieri etc cum s-a intamplat pana acum. Mai astept raspunsuri!

| KinderJoe a răspuns:

Asta e varsta la care se intampla multe chestii dar nu trebuie sa cazi prada,pentru tine ca esti baiat este usor,nimeni nu poate sti sau sa isi dea seama daca ti'ai inceput viata sexuala sau nu,dar punete putin in locul ei, nu este asa de usor pentru o fata, gandesteete ca este mare onoare sa fii virgina macar putin peste 18 ani.Inteleg ca va placeti etc. si ei de tine,propune-i sa fiti impreuna,sarutari chestii,dar sa nu ajungeti la sex fiindca pentru ea inca nu este varsta potrivita,daca tot tii la ea,gandeste-te putin si la binele eihappy daca vrei sa isi inceapa viata sexuala cu tine ai putea sa o astepti dar nu acum fiindca va fi speriata dupa aia, sa nu fie insarcinata sau sa nu afle parintii ei, o pui intr'o situatie rea.tu decizi. sper ca te'am ajutat.