| MaximSpeed a întrebat:

Salutare,am 18 ani si am fost cu o fata 8 luni de zile pe care o iubeam foarte mult, dar s-a despartit de mine pentru ca in ultimul timp ne certam foarte mult si la ultima cearta a doua zi avea iubit, si am suferit foarte mult, am facut si eu o iubita, am stat 1 luna cu ea, si astazi nu mai raspundea la mesaje, si cand o intreb ce s-a intamplat imi spune ca s-a impacat cu fostul si ca a incercat sa tina la mine dar nu putea.cum e viata asta? Ma simt aiurea rau...

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stai cuminte, ea deja avea pe altcineva de ceva vreme, dinainte sa va despartiti, asa se explica si faptul ca, a doua zi dupa ce v-ati despartit, ea era deja cu altul.
Cauta-ti alta si traieste-ti viata, ca-i tare furmoasa cand o imparti cu cineva drag!

| UnBroken2016 a răspuns:

SExistule...

| seth2016 a răspuns:

Pai daca incercati sa treceti de suferinta gasindu-va imediat o alta iubita / iubit asa se intampla.

De aia exista suferinta. Ca sa te izolezi, sa meditezi si sa iei o pauza.

| Kira5854 a răspuns:

Daca tie iti plac nu e vina celorlalte femeiwinking
Sau daca tu nu sti sa le satisfaci cred si eu ca pleaca straight face

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Kira5854):

Ce pot sa fac? Daca nu am tatuaje...

| Kira5854 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Fa-ti laughing
voiam sa zic daca iti plac nu e vina femeilor in general

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Kira5854):

Nu am nici un complex, sunt la parametri destul de buni din fabricatie.

| MaximSpeed explică:

Da,dar uite ca eu pun suflet si sufar dupa...

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru MaximSpeed):

Asa am fost mai multi la tinerete dar dupa un timp iti mai trece.Cu cat cunosti mai multe cu atat te scarbesti de jigodii mai tare.