| anonim_4396 a întrebat:

Am 19 ani si imi place de o fata dar nu stiu cum si ce sa vorbesc cu ea, îi dau mesaj pe Facebook cu "cf", ea imi raspunde cu "bine" si de aici parca raman blocat, nu stiu ce sa-i mai zic, daca aveti vreun sfat despre ce sa mai vb cu ea(fara mistouri va rog) este bine venit. Multumesc!

6 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Când cineva răspunde cu bine. E clar...

| Eireann a răspuns:

Pai ar fi frumos sa ii scrii "ce faci?" ca ai tastatura qwerty la orice telefon acum. Daca un barbat nu depune un minim de efort sa scrie toate literele nici nu vad de ce sa ii raspund? Poti sa o intrebi altceva, de exemplu ce a facut in weekend si atunci o sa fie nevoita sa spuna ceva mai consistent decat "bine" sau "nimic". Daca raspunde tot sec atunci poate nu e interesata sa poate o discutie cu tine.

| alexalx1234 a răspuns:

Lasă-le naibii de fete. Îți pierzi timpul degeaba cu ele. Dacă îți pui la profil o poză cu un BMW imediat are chef de vorbă. Banii sunt importanți și aspectul fizic

| Rux2000 a răspuns:

Nu mai zici nimic, este clar ca nu vrea sa vorbească cu tine?‍♀️

| Hollyg a răspuns:

Nu-i mai scrie nimic. Este clar ca nu vrea sa continue conversatia din moment ce iti raspunde scurt cu "bine".

| SorinelCopilu a răspuns (pentru Hollyg):

Exact si eu pățeam la fel