| xXxIoanxXx a întrebat:

Salutare. Am gasit o chitara fara corzi la tara in pod si de cand am vazut-o parca as vrea sa invat sa cant la chitara. Nu stiu daca pot sa-i pun corzi la aia, e si reparata intr-o parte, nu stiu daca merge si daca-i pun corzi, in fine. Vreau sa incep sa invat sa cant la chitara, si vreau sa cumpar una pentru inceput, dar am un buget de 400 lei si vreau sa stiu daca pot cumpara ceva decent de banii astia si sa ma apuc sa invat.

Răspuns Câştigător
| Otto2014 a răspuns:

I-am rupt corzile,ca am strans ca un bou, si i-am dus si cuiele.
Pai se comprota bine, e placuta, dar nu canta mult, ca te dor degetele dupa rolling on the floor

7 răspunsuri:
| Otto2014 a răspuns:

Salut,poti,chiar foarte decent,eu trebuie sa-mi cumpar corzi si cuie noi, la a mea laughing Asa am fost si eu, parca am vrut sa cant la chitara, mi-am luat, dupa 2 saptamani m-am plictisit,mi s-a rupt o coarda, pentru ca am strans prea tare, si acum trebuie sa-i cumpar corzi si cuie, dar tot aman, parca nu ma mai intereseaza asa de mult. Poate asa e si la tine.

| xXxIoanxXx explică (pentru Otto2014):

Da, posibil, dar chiar vreau sa cant la un instrument si chitara imi pare cel mai viabila.

| xXxIoanxXx explică (pentru Otto2014):

Ce chitara ti-ai luat?

| Otto2014 a răspuns (pentru xXxIoanxXx):

Hora reghin standard m
E fara corzi si cuie, acum, dar ii cumpar.

| xXxIoanxXx explică (pentru Otto2014):

Lol, d-asta voiam sa-mi iau si eu, cum se comporta? adica... da-mi niste detalii te rog.

| xXxIoanxXx explică (pentru Otto2014):

Mersi mult pentru raspunsuri.

| Otto2014 a răspuns (pentru xXxIoanxXx):

Cu placere! Sa traiesti!

| Otto2014 a răspuns (pentru xXxIoanxXx):

I-am rupt corzile,ca am strans ca un bou, si i-am dus si cuiele.
Pai se comprota bine, e placuta, dar nu canta mult, ca te dor degetele dupa rolling on the floor