| Csgomega a întrebat:

Am și eu o nelămurire voi fetele simțiți placere când facem oral? Și când faceți voi?

Răspuns Câştigător
| silvia2ooo a răspuns:

Daca o femeie n-ar simti placere nu si-ar mai lasa partenerul sa-i faca laughing In ziua de azi adeptele sexului frumos prefera sexul oral happy si pentru intrebarea "dar cand ele fac?", tu simti placere cand ii faci oral prietenei tale? Si as mai putea zice, da, cred ca exista si placere pentru fata, daca partenerul are o igiena regulata si stie cum sa o stimuleze in momentul respectiv!

4 răspunsuri:
| Miihaa a răspuns:

Da

| ManTheMan8 a răspuns:

Da, ele simt

| RastaGeorgiana a răspuns:

Da,dar cand facem noi ce dracu sa simtim?!laughing

| BumBumZaur a răspuns:

Tu ai simți plăcere să îți bagi un castravete în gură, cu ușor miros de pește?