| AllecsMaarian a întrebat:

Am o foarte mare problema si anume, imi place foarte mult de o fata care este pe clasa a noua, eu fiind pe clasa a zecea. Ideea este ca habar nu am ce subiecte sa abordez cu ea, avand in vedere ca ea vorbeste numai de One Direction si catei...in rest orice ii zic raspunde cu "mdea..." sau cu "aha", ma puteti ajuta? Ea e foarte timida, mai ales cu baietii mai mari ca ea, ce subiecte as putea aborda cu ea ca sa vada ca poate avea incredere in mine si in acelasi timp sa o si amuz, in sensul bun? Dau funda celui mai bun raspuns.

3 răspunsuri:
| Byucc a răspuns:

-Fa-i complimente.
-Vorbiti despre filme.
-Incearca sa inveti ceva nou si dragut despre catei.
-Cand o vezi trista incearca sa o calmezi si spune-i ca poate avea incredere in tine
-Spune-i niste glume dragute
-Barfiti alte fete, fetele adora asta (ai grija sa fi de acord cu ea laughing )

| izabela202020 a răspuns:

Incearca sa îi faci complimente, sa iesiti undeva doar voi doi, comportate frumos si nu o minti cu timpul va prinde încredere în tine

| PynkLove a răspuns:

Pana mea, iesi pe palier da-i o creta in cap, te duci glont la ea o iei in brate si o pupi pe cap cu o fata de catelus iti ceri scuze si insisti de faptul ca vrei sa ii dai o cafea ca sa te rascumperi cu faptul ca ai lovit-o...scoti si tu in evidenta ca ai lovit-o ca doamne fere ce era sa ii faci, chiar daca ea spune ca nu are nimic. Nu bea cafea, ii spui suc natural graninii, nu bea nici graninii inseamna ca e clar, nu vrea sa iasa cu tine in oras, nu exista suc mai bun decat granini big grin.
Daca e timida e un lucru bun, pentru ca in general de la timide nu o sa ai parte de arfe din alea jegoase de iti piere tot dragu si iti vine chiar sa o calci pe cap, dar totusi sa o iei asa ca batraneii, incet si sigur. happy