| Stefan98685 a întrebat:

Am o problema, am o iubita este frumoasa dar prietenii mei tot imi spun ca sa fac sex cu ea, voi ce ziceti?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

și tu trebuie să faci ce zic prietenii că doar să gândești și să trăiești ca tine e prea mainstream
ba chiar ai dus-o la următoru nivel, întrebi pe un site de necunoscuți ce să faci.
săraca fata aia, dacă ar vedea...

| Emilian65 a răspuns:

Lasa lumea sa vorbeasca si tu impreuna cu iubita ta hotarati cand este momentul sa faceti sex.

| Sofer a răspuns:

Când e ea pregătită, faci sex cu ea.

| Stefan98685 explică (pentru Sofer):

Asta zic si eu dar prieteni mei tot ma streseaza in fiecare zi cu asta

| anonim_4396 a răspuns (pentru Stefan98685):

Pai si-au dat seama ca daca mai eviti mult o sa plece la altii...

| ywar a răspuns:

Tema emisiunii este reforma fiscala... puneti va rog o intrebare la obiect.

| Musca88 a răspuns:

Discuta cu ea, vezi ce zice, daca vreti amandoi bine, daca nu ayaye.

| Avarya a răspuns:

Niciodată nu trebuie sa faci ceea ce îți spune lumea. Tu nu trebuie sa te simți obligat de ei, ei nu au niciun drept sa decidă pentru tine. Tu sa faci doar ceea ce simți.

| Genesys2001 a răspuns:

Bună.
Ar fi mai bine să faceți ceea ce simțiți voi doi, nu să faceți ceea ce simt prietenii tăi.
Să spunem că ai fi într-un fel de acord să faci ceea ce îți spun prietenii, dar dacă prietena ta nu ar vrea chiar în acel moment? Dacă nu e pregătită?
Atunci, normal îți urmezi instinctul de bărbat și o lași pe ea să decidă când persoana respectivă va fi pregătită.
Dar oricum, totul depinde de părerea ta și a iubitei tale!

| RoMario2q a răspuns:

Ea trebuie să-ți spună dacă vrea să faceți sex+ amândoi trebuie să fiți pregătiți #fundă