| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, de un timp, dupa masturbare, in sperma ies niste mici bucati de culoare galbena, asemanatoare gelatinei, aveti vreo recomandare? Ms mult si ma scuz daca nu am folosit expresii concrete.

Răspuns Câştigător
| Bozgi200 a răspuns:

Am pățit si eu recent. Dar după și-a revenit. Depinde de alimentație.
Am căutat pe net si spune ca e vina alimentației, a stresului, daca esti sportiv....etc.
Nu e nici un motiv de îngrijorare. Eu ma speriasem pe moment. Dar și-a revenit.

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Dap, e de la neejaculare pe perioade lungi.

| andreius123445 a răspuns:

Daca ai facut sex neprotejat nu te mira.probabil ai o infectie.Du te la doctor fra

| MihaiIonutfrumosul a răspuns:

Spala-te ma frate