| anonim_4396 a întrebat:

Salutare
Am si eu o intrebare mai delicata...
Am 17 ani si de ceva timp am o atractie nebuna pentru femeile mature de 30-40 de ani, ma vad in pat cu ele nu cu fete de varsta mea poate chiar si daca arata mai bine la corp.
Deci nu prea sunt atras de fete de varsta mea, femeile de 30-40 de ani ma innebunesc.
Ma mai uit si la filme pentru aduliti( cum se uita tot omul) la categora mature sau milf.
E ceva normal pentru varsta mea?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Anormal nu este. Fiecare are placerile lui. Daca arati bine, ai sa gasesti multe dispuse sa guste din morcoviorul tanar, si ai si ce invata de la ele. Plus ca femeia matura stie clar ce vrea si veti intra direct in subiect. Din experienta mea, cel mai bine este sa le privesti direct, cu admiratie pe cele care iti plac, iar ele, daca sunt interesate, iti vor da de inteles acest lucru.

13 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Sa-ti placa alea de 30-40 nu e ceva anormal, dar nu e normal sa nu-ti placa fetele de varsta ta, am facut 18 si in curand termin liceul si imi pare rau, sunt atatea fete in oras pe care nu o sa le mai vad, adica din punctul meu de vedere in 16 si 25 de ani sunt foarte atragatoare, dupa apar riduri etc si se mai largeste vaginul(sarcina.)
Am fost si eu atras de profesoara de engleza care avea peste 30 de ani si la sfarsitul anului scolar am iesit cu ea si inca 2 fete care au plecat mai repede, apoi am discutat cu ea si mi-am dat seama ca e prea linistita si parca vorbeam cu mama sau bunica. Desigur nu sunt toate asa, dar mie mi s-a luat de atunci, cu siguranta e mult mai usor sa ajungi in pat cu astfel de femeie decat cu o adolescenta care e si putin timida

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu e normal, m ai lasă filmele pentru adulti, că nu tot omul se uită la porcăriile alea, doar tu care esti obsedat, tu esti tot omul, vezi ti de scoală, femeile alea de 30-40 de ani, nu se uită la unul ca tine, alea vor bărbati maturi si cu bani, nu pe tine, tu nici măcar alea de 16 17 ani nu le poti vrăjii, că si alea au fițe si figuri in cap, darămite una la 35- 40 de ani, uită o.

| DeathIncarnate a răspuns:

Iti place gaina batrana nebunulee

| pufulescu a răspuns:

Nu este nimic anormal, tu preferi persoane mature din punct de vedere fizic si sexual.

| Happyjump a răspuns:

Nu mi se pare chiar ceva ieșit din comun, multi au plăceri ciudate, cum si unele femei sunt atrasa de barbati mult mai bătrâni sau mult mai tineri.

| NH4OH a răspuns:

Ți-o dau pe maică-mea. Are 36, m-a făcut de tânără. Îi place viața și acum.

| djdani2010 a răspuns:

Gaina batrana face ciorba mai buna

| Mirke a răspuns:

E normal, la 30 de ani sunt mature sexual si de aceea te atrag!

| MrNob0dy a răspuns:

man acum fiecare cu preferintele lui nu cred ca e ceva ciudat s-au iesit din comun

| Bia13 a răspuns:

Ma, pedofilule! rolling on the floor Si, da! Este anormal. big grin

| Drolja a răspuns (pentru Bia13):

Observ că deții foarte bine noțiunile și termenii.

| Bia13 a răspuns:

Se numeste ironie. rolling on the floor

| Drolja a răspuns (pentru Bia13):

Aaaaaa, da. Ironie...