| Remus12 a întrebat:

Salutare..am si eu o intrebare Pana acum recent ma intelegeam foarte bine cu o fata.Dintr-o data nu stiu ma respinge adica nu ma mai saluta nu mai vorbeste cu mine. vorbeam destul de des ne intelegeam bine...nu pot intelege ce are M-am dus intr-o zi langa ea sa o salut dar s-a suparat si a plecat de acolo nu stiu ce sa fac ma puteti ajuta sa-mi spuneti macar cumva ce are...de ce e suparata pe mine? nu i-am gresit cu absolut nimic Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Probabil a auzit ceva despre tine si e suparata, asa ca ar fi bine s-o intrebi ce are pentru ca tu nu te simti vinovat cu nimic.
E o neintelegere undeva, cineva i-a spus ceva...afla ce, oamenii discuta intre ei, fa-o si tu!

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Se pare ca va trebui sa te duci si sa o intrebi direct ce s-a intamplat si sa inceapa sa iti povesteasca.

In general ori a vazut ceva, ori a auzit ceva ce ai facut, ori a inteles prost ceva si s-a ofticat.

| Waffen18 a răspuns:

Ar trebui sa discuti cu ea... cel mai bine!