| CristiZzz a întrebat:

am si eu o nelamurire sa zic asa : pai prietena mea nu rezista mai mult de 20 de min cand intretinem relatii sexuale si ma intreb daca e ceva nu e bine. ea imi spune ca a obosit dar tot mai vrea numai ca nu mai poate sa faca ea miscarile laughing adica normal nu ar fi ca eu sa nu rezist mai mult decat ealaughing aaa si tipa foarte tare si cand terminam i se scurge un lichid alb asa mai gros (nu ejaculez inauntru). Merci pentru parerile voastre!

7 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Esti amuzant. Atunci cand se scurge lichidul si cand tipa, are orgasm, prietene. Placerea maxima din timpul actului sexual. De ce faceti sex daca nici macar n-aveai habar de asta? Doamne!
Zici ca nu mai poate sa faca miscarile... respectiv, ea sta deasupra? Daca da, atunci stai tu deasupra ca sa nu mai oboseasca.

| mihai69 a răspuns:

După mai mult timp, o să reziste mai mult.
Practice makes perfect! Exerciții și la sală eventual, mai ales abdomene, dar nu numai. Cardio în general e ok pentru tonus bun.
Cu strigatul - asta e, fiecare simte în felul lui/ei. happy
Lichidul acela e produs de glandele ei, e normal.

| neutrino a răspuns:

Ai intrebat-o daca istoria s-a repetat pana acum?

| Alcyon a răspuns:

Mai munceste si tu, n-o lasa pe ea sa faca toata treaba.

| Vektor a răspuns:

Daca nu mai poate sa se miste o pui pe spate si te misti tu pana obosesti.

| StefanChriss a răspuns:

Ce zici sa faci tu miscarile de la inceput, sa vedem cine cedeaza primul atunci laughing

| jamal000 a răspuns:

De regula o partida de sex de 20 minute este suficienta si e firesc ca fetele sa spuna primele ca nu mai vor/pot.