| DonMecanico a întrebat:

Salutare. Am si eu o problema cam ciudata, m-am masturbat acum cateva zile si in a doua zi am vazut ca nu imi mai pot decalota penisul si cand incercam acest lucru ma ustura/durea foarte rau si la capul penisului mi-a aparut o.iritatie asa... dupa 2 zile mi-a trecut de la sine acest lucru, dar acum observ ca imi apare o pielita peste tot pana si pe c... si se decojeste, a mai patit cineva de genul acesta? Este ceva grav? Astept raspunsuri serioase..nu sunt in tara pentru a merge la medic, multumesc

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Mergi la medic.

| Krakerrsxinx a răspuns:

Incearca sa il lubrifiezi (Adica sa pui pe. el ceva crema sau cv gen)
Am avut probleme de gen