| Winners10 a întrebat:

Salutare. As avea si eu o "mica problema" daca pot apune asa. De ceva vreme nu am mai avut o relatie si imi e chiar dor, doar ca dupa cum am spus mai sus as avea o mica problema. Cand eram mai mic nu era aceasta problema, intram in vorba cu orice fata imi placea, fie ca cunosteam sau nu si povesteam de toate. Acum este invers...parca imi este rusine sa intru in vorba cu o fata, dupa clasicul " Buna, ce faci " nu stiu practic ce sa ii mai zic, dupa ce raspunde si ea ce sa ii zic ca discutia sa aiba o continuitate de inceput...ca dupa vine totul de la sine. Am mai trimis mici emoji gen inimioare pe insta si au raspuns si ele la fel, dar cam atat.
Poate ma ajuti si pe mine cu cateva raspunsuri, sper nu rautacioase. O zi buna...

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cauta in Youtube cum sa agati o fata sau cum iti faci prietena, detaliile scrise aici ma fac sa pierd ziua si nu merita.

| Sofer a răspuns:

Pe YouTube vei găsi multe sfaturi cum sa agăți o fata.

| Liviutltl a răspuns:

O zi buna! incearca sa agati perna, exerseaza pe ea. iti doresc ok in continuare!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Liviutltl):

Un raspuns stupid ca tine