| KidoCox8 a întrebat:

Aseara m-a invitat o fata sa iesim asta-seara sa ne plimbam. Am profitat de faptul ca nu prea putem iesi pe strada(din cauza la covid19) si i-am spus sa mergem pe un deal sa ne plimbam, iar ea a fost de acord. Astazi mi-a spus ca de abia asteapta sa ne intalnim. Si eu am o intrebare: cum as putea sa fac sex cu ea? Nu am mai facut sex niciodata.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In primul rand multi copii incep sexul de la 13 ani in sus ceea ce e alarmant. Am avut ocazia la 12 sa o fac cu una dar stiam de prezervativ si nu aveam cum sa fac rost singur la varsta aia. Ea avea 16 eu 12. Ii ardea de puțulica sa stii ca era misto experienta daca reuseam. Dar am fost instruit de maicamea sa nu fac gafe pana la 18 ani si am tinut cont de povața ei. Asa si tie ti.o zic ca si cum esti copilul meu. Rabda pana la 17-18 apoi prezervativ si calare pe ele

| darrio2007 a răspuns:

Daca o faceti pe deal sa stati cu capetele spre vale. Intri mai usor decat daca ai da in deal.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tie i ti arde de amendă? Nu ai ce sa cauti pe strada la plimbare, stai in casa, si tu si ea, va puteti vedea pe whatsap, sună o cu video si atît. Ce sex vrei tu, si unde sa faci sex cu ea pe deal? Va prinde politia ca a ti încalcat carantina si ie i si tu 2000 lei amendă si ea si atunci vă piere pofta de sex, ce varsta are fata? dar tu?

| Violleta2022 a răspuns:

Cine ti-a spus tie ca poti sa-i propui sex unei fete, la prima intalnire?
Daca nu vrei sa fuga fetele de tine, ai rabdare sa va cunoasteti intai si vezi tu daca va aceepta sex, la un moment dat.

| Emilian65 a răspuns:

Atentie! Suntem in perioada starii de urgenta. Nu aveti voie sa va pupati, sa va atingeti unul pe altul si mai mult sa faceti sex. Deci, anuleaza intalnirea din aceasta seara.

| Ale080999 a răspuns:

Voi chiar nu intelegeti ca este stare de urgenta si ca NU este voie sa iesim din casa doar daca avem un motiv bine intemeiat, daca voi nu intelegeti, nu aveti parinti sau cineva care sa va traga la raspundere?
Stati in casa, invatati, cititi, va puteti uita la un film, nu iesiti sa va intalniti pe dealuri, credeati ca acolo aveti voie sau cum?
Si la faza cu sexul, tu crezi ca se face doar asa sa fie? Probabil ca si ea e virgina, chiar vrei ca prima ei experienta sexuala sa fie cu, cineva care nu tine la ea?
Lasa prostiile si sexul pentru cand o sa cresteti si nu va considerati adulti sau niste persoane trecute prin viata. Potoleste-ti hormonii si stai cuminte acasa.

| UnnicataTa a răspuns:

Cati ani ai?
Tu vrei deja de la prima întâlnire sa faci sex cu domnisoara?big grin
Prima data întâlnește te cu ea, vezi ca dacă iti place de ea, și ei de tine. După totul o sa vina de la sine...big grin

| KidoCox8 explică (pentru UnnicataTa):

Am uitat sa precizez:ne cunoastem de 9 luni, ne.am mai intalnit de cateva ori si mi-a spus ca ma place. Apropo vorbim in fiecare zi.