| Winners10 a întrebat:

Salutare. Cand eram in liceu aveam o coega cu care ma intelegeam chiar foarte bine si ne si placeam, sentimentul fiind reciproc. Doar ca prin clasa a 11-a parca ea s-a mutat cu familia in alt oras si in acel moment m-am simtit cam " urat ". Intre timp am ajuns si eu in acel oras cu locul de munca si ma gandeam sa reiau legatura cu ea. I-am scris un mesaj pe Facebook ( pe care nu l-a vazut cred, pentru ca nu apare bifa cu Seen... am si numarul ei de telefon, am sunat dar nu mai e al ei). Sa incerc sa ii mai las un mesaj?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu, pari disperat deja.

| corbulalbrosu a răspuns:

Incerca sa te intalnesti cu ea in mod real si direct si increzator sau sa dai impresia ca esti surpins (dar placut) de intalnirea... cu totul intamplatoare, neasteptata, accidentala. big grin

| Winners10 explică (pentru corbulalbrosu):

Si cum sa ma intalnesc cu ea " intamplator/accidental ", daca nu stiu unde sta, nu stiu adresa?

| JamesWatson a răspuns:

Da, eu cred că ar trebui să îi scrii un mesaj. Sunt sigur că o să fie foarte bucuroasă să audă că te ai mutat si tu in acceas oraș. Succes