| Leon a întrebat:

caut o melodie si nu gasesc. E o melodie house ritmata, fara vocal, stiu doar ca videoclipul e vintage, e genul ala cu circ vechi, e foarte simplu totusi, sunt doar cateva cadre care se tot repeta, cand o prezentatoare, cand sunt doi imbracati in costum de ala de magarus, si danseaza dupa ritmul muzicii. In fine videoclipul e cu niste scene vechi de circ si seamana putin cu no speak americano melodia. Mai multe detalii nu stiu sa daulaughing

1 răspuns:
| JhoNutz a răspuns:

Si mai era o marmota in fundal care parca se scobea in fundulet, toate melodiile sa vina la mine!