| Dornaaaa a întrebat:

Salutare ce parere aveti despre iubitul unei amice care i-a propus sa faca only fans impreuna? NU credeti ca este o jicnire asupra ei? Ea zice ca nu ca se vor uni si mai mult.

Răspuns Câştigător
| dariaflorina a răspuns:

După părerea mea nu e normal only fans ul. Dar având în vedere că i-a spus să facă în cuplu, nu știu ce să spun, dar oricum mai bine se găsesc alte căi de a face bani, nu așa.

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu e o idee rea, din contra vei fi tu propriul tău șef și nu vei fi sclav la patron sau la stat. pe onlyfans faci bani frumoși cât sa duci o viață de lux.

| Iluzionistul69 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Korect bine zis asa este tu vei fi seful tau, decat sa muncesti ca un sclav pentru altii...

| mihai69 a răspuns:

E fix treaba lor ce fac în materie de sex, atât timp cât e liber consimțit.

| Justme1997 a răspuns:

Din moment ce ea e de acord, nu a jignit-o, a nimerit-o el.