| 12345678o a întrebat:

Salutare,ce se întîmplă daca sunt gravidă si partenerul ejaculeaza înăuntru?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Înauntru unde? În lift? In frigider? sau in dulap? laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Nu se mai intampla nimic.

| corbulalbrosu a răspuns:

Imediat dupa momentul in care se produce procesul de NIDATIE, prin care se realizeaza implantarea ovulului fecundat in tesutul existent in UTER numit ENDOMETRU si femeia devine gravida, organismul femeii insarcinate activeaza instantaneu un mecanism de protejare a viitorului copil. Glandele specializate existente in CANALUL CERVICAL care face legatura intre VAGIN si UTER incep sa produca o substanta impermeabila cum ar o ceara consistenta care se depune sub forma unui dop/baraj si pentru urmatoarele 9 luni BLOCAREA si inchide perfect canalul cervical. Datorita acestui fapt, trecerea spermatozoizilot dincolo de vagin devine imposibil si drept urmare toata sperma cat si spermatozoizi din ea se scurg pur si simplu in afara vaginului sub forma unui amestec format din : sperma, secretie vaginala si lichid de lubrifiere. Concluzia o poti trage singura. Sanatate!

| Donsavas a răspuns:

Cel mult poti sa iei boli sexuale.

| alina2k18 a răspuns:

Nimic, o sa fii plina de spermawinking cam atat.
Sau daca parteneru a marcat la altele poti sa iei ceva BTSwinking

| ywar a răspuns:

Daca vrei diversitate, iti las adresa. Te mufez eu.

| Ely1234567 a răspuns:

Nimic

| 12345678o explică:

În rest nu afectează cu nimic fătul?