| LordCristobal a întrebat:

Salutare comunitate!
Ce parere aveti de replica de agatat,, As vrea sa sarut buzele tale dulci de ciocolata"?

Răspuns Câştigător
| iulia0514 a răspuns:

Oribilă, scârboasă! Dacă ai veni la mine cu o astfel de replica probabil ți-aș recomanda un psihiatru dar nu înainte să-ți dau una cu poșeta în cap laughing știu sunt amabilălaughing

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil a mancat ciocolata si este murdara pe buze.
Nu este o replica potrivita.
Nu vei agata niciodata pe cineva in acest mod.

| Violleta2022 a răspuns:

Patetica si cam vulgara

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Vulgară și se vede că e făcută. Iar când agăți, asta înseamnă primele cuvinte rostite de tine, dai cu bățul în baltă.

| LordCristobal explică (pentru sadrian46):

De acord cu tine la ce ai spus in a doua parte a comentariului, dar nu as zice ca e neparat vulgara ci mai degraba putin amuzanta.

| sadrian46 a răspuns (pentru LordCristobal):

Sunt unele care nu se amuză din prima.

| Drimmero a răspuns:

E jalnica, iar asta vine din partea unui tip, eu cel putin nu as folosi asa ceva in veci iar o femeie normala ti-ar da flit, s-ar simti jignita mai mult ca sigur.

| ReddY25 a răspuns:

Nu e decentă

| CleanHeart a răspuns:

Cred că de la mine ar primi direct un șut

| Miruna333 a răspuns:

Doamne fereste.

| 94Lucifer94 a răspuns:

Replică de agățat fetele care ascultă manele desigur.

Răspuns utilizator avertizat
| GigelSpargatorulDuci a răspuns:

Este foarte slaba as pune-o in aceeasi catogorie cu replica
"ce buci de bombardament ai"
maxim la puscarie poti ajunge

| DoarRaspunsuriGresite a răspuns:

Ca o sa mori virgin.