| Hurdea_Darius_2000 a întrebat:

Cu rusine, ca un baiat incepator de liceu, intreb despre niste lucruri pe care nu le pot gasi pe net sau cel putin nu gasesc.
1. Cum se numeste lichidul alb care iese de la femei in punctul culminant al sexului oral oferit acesteia?
2. Acest lichid afecteaza cu ceva organismul unui barbat daca este inghitit?
3. Care e actuala varsta legala de la care poti face sex in Romania? 18, 17 sau 15?
Va multumesc, va rog fara caterinca!

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Acel lichid se numeste lubrifiant, fără acel lubrifiant natural care curge din vaginul ei ar face penetrarea dureroasă, deci cu alte cuvinte lubrifiantul acela înmoaie zona vaginului o face mai alunecoasa ca penisul sa intre in ea usor fara durere, si noi barbatii inainte de sperma ave m la ejaculare un lubrifiant care ajută capul penisului sa intre in vaginul fetei/femeii. Tu ce varsta ai? Nu stiu daca afecteaza cu ceva organismul daca inghiti acel lubrifiant ce iese din vagin, încearca si vezi, înghite l si spune ne ce gust avea si cum te ai simtit după ce l ai dat pe gît.

| RoCkKiD a răspuns:

1. nici o idee cum se numeste, nu cred ca va trebui vreodata sa-l numesti in vreun fel.

2. nu afecteaza cu nimic.

3. nu exista o varsta legala, din punct de vedere legal singura interdictie e cazul majorilor care fac sex cu minori, in cazul asta minorul nu trebuie sa aiba sub 15 ani si majorul nu trebuie sa fie intr-o pozitie de autoritate (profesor, codcot etc).

| Emilian65 a răspuns:

1. Secretie vaginala. 2. Nu. 3. 15-16 ani.

| DeeDee817 a răspuns:

1 Acel lichid care iese din femei se numește secreție vaginală
2 Nu afectează cu nimic
3 De la 16 ani poți începe relațiile sexuale

| Bogdan2233333 a răspuns:

Se numeste orgasm cred, varsta legala e de 16 ani, si nu nu afecteaza

| Hurdea_Darius_2000 explică (pentru Bogdan2233333):

Lichidul nu se numeste orgasm, orgasmul e actiunea in sine prin care iese lichidul

| Bogdan2233333 a răspuns (pentru Hurdea_Darius_2000):

Am mentionat cred n-am zis Ca sigur

| SG1995 a răspuns (pentru Bogdan2233333):

Este 15 nu 16.