| GEORGIKAN a întrebat:

Salutare, curând vine ziua iubitei mele scumpe și sunt cumva mai lipsit de bani, as dori sa ii ofer un birthday sex cum nu a mai avut ea în viata ei însă exista o problema.
Am aproape 20 de ani și sincer sa fiu cu voi, n-am avut niciodată un act sexual cu o fata, am în cap asa o idee însă îmi este frica sa nu ma fac de ras în fata ei și în fata prietenelor sale, stiti cum e, vorba circula repede.
Ce as putea face? Cum as putea intra în ea într-un mod cât mai bun, sa nu ma uite vreodată?

9 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Ati fi mai fericiti daca ati face sex nunai dupa casatorie. Daca esti sigur ca o iubesti si ca si ea te iubezte, nai bine imprumuta bani si cumpara u. Inel de logodna. Daca chiat o iubesti cauta sa fii respinsabil si harnic sa ai un venit cu care sa poti intretine o familie.

| nebunu_5532 a răspuns:

Chemi pe altul și o să-ți iasă cel mai frumos sex birthday.

| Legion7X a răspuns:

I-ai un cadou, termină cu prostiile.

| Dintrebare a răspuns:

Inteleg ca ea nu mai este virgina, dar tu esti. Ai putea sa iti pui planul in aplicare si sa faceti sex de ziua ei, dar trebuie sa fii constient ca nu o sa fie nici pe departe cel mai bun sex din viata ei. Prima daca cand o sa faci sex mai mult ca sigur o sa dureze putin, o sa fii stangaci etc. Nu o sa fie asa cum vezi tu in filmele porno. Eu mai degraba ti-as recomanda sa vorbesti cu ea inainte sa faceti sex si sa pastrati intre voi ce se intampla in intimitate. Ce e aia sa afle toate prietenele detalii despre cum faceti sex? Dar oricum, de ziua ei poti incerca sa ii pregatesti un ambient romantic (daca e genul care apreciaza gesturile astea)

| Legion7X a răspuns (pentru Dintrebare):

laughing Poate nu vrea fata sau i se pare aiurea tocmai de ziua ei, ea vrând un cadou sau ceva frumos. Sex in alte ocazii sau când vrea el să îți dea pantaloni jos. 50 lei bănuiesc că o fi având și el de ceva acolo

| Saiko10 a răspuns:

Daca esti virgin si e prima oara nu te astepta sa fi johnny sins in pat, cel mai probabil nu o sa faci mare lucru prima data deci nu te stresa asa de tare. faci ce poti, inveti si treci mai departe.

| rapandula a răspuns:

Te-ai gasit cand sa faci primul sex. De ziua ei...
Pai ai spus ca esti virgin. Nu cred ca vrei ca de ziua ei sa fie penetrata doar 20 de secunde pana iti dai drumul din cauza neexperientei.

| Iunicu a răspuns:

In primul rând lipsesc detalii.
Ea este virgină?
Dacă da, ce te face să crezi că va accepta cadoul?
Sunt adulți cu probleme in a satisface sexual o femeie, ce vrei tu e ca și când ai cere sfaturi să câștigi turul Franței dar nu ai mers niciodată pe bicicletă.
De ce nu vorbești cu părinții tăi? Poate te ajută să îi cumperi un cadou.
Nu trebuie să fie scump.
O floare și ceva simbolic.
Lasă sexul planificat, pentru când o să ai ceva experiență.

| orailibrail a răspuns:

Deci nu va primi nici "Birthday sex cum, nu a avut ea in viata ei"
Nu ii poti oferi asa ceva.

Iti recomand sa ii platastiun masaj erotic la un specialist, daca vrei sa aiba o experjenta unica cum nu a avut pana acum