| Katalin6777 a întrebat:

Daca am facut sex oral cu iubita mea si a luat sperma in gura se poate intampla ceva (stiu ca suna ca o gluma)?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca a si inghitit sperma, in acel caz s-ar putea sa se sature pentru cateva minute. Sperma este foarte bogata in calorii, big grin

| Emilian65 a răspuns:

Nu poate ramane gravida.

| Sofer a răspuns:

Nu. E exclus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, va iesi copilul pe gura.

| SLS92 a răspuns:

Da, o înveți cu asta si nu te vad bine

| SLS92 a răspuns:

Lasand gluma la o parte, te poti considera bucuros cu o asa iubita, mai rar in ziua de azi pentru o fata sa accepte la un baiat o asa scarbosenie demna de porno

| AllexXtreme a răspuns:

Nu se intampla nimic stai fara griji laughing)

| ellatinaofficial a răspuns:

Nu se intaspla nimic, doar se bucura ea de gust.