| CeCe88 a întrebat:

Salutare. De cateva zile am aflat ca iubitul meu m-a inselat. Eram de 2 ani si jumatate impreuna. Nu stiu ce sa fac, plang mereu, nu am mai iesit din casa de cand am aflat nu mananc si de abia daca stau fara sa plang! Cum scap de starea asta, pentru ca l-am iubit foarte mult.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa e lumea acuma dai de unu si te inseala, sau dai de unu care s-a culcat cu tot orasul plin de femei si zici ca e jumatatea vietii tale, lasati visele la o parte. Daca vrei fericire cel mai bine e sa nu fi cu niciunu fa-ti de cap cu viata

| edy132 a răspuns:

Să te apuci de învățat pentru carnet ca să-l calci cu mașina happy. Te înțeleg, peste așa ceva nu poți să treci. Nu ai pierdut cine știe ce draga mea, bărbații adevărați nu se pot fura. Vrei să treci peste? Nu mai sta în casă să-ți plângi de milă, dăi cu jet dacă încă îți mai dă mesaje și făți pe altul. Unul mult mai bun ca el, unul pe care are ciudă care să arate mai bine. Atunci o să se oftice săracu cu unghia băgată pe gâd până în amigdale, mincinosul roade osul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inteleg ca plangi pentru un bou care nu a fost in stare sa se desparta de tine si dupa sa-si faca damblaua cu alta? Atunci plangi in continuare, iti meriti soarta.

| cristi62 a răspuns:

Buna,e greu sa treci peste o despartire,mai ales daca ai aflat ca te-a inselat,dar asta iti ofera viata, si rele si buna. Daca erau doar bune..., Incearca sa te intalnesti cu prietenele tale mai mult, iesi prin oras. Trebuie sa te simti mai bine, nu are rost sa suferi atat pentru el.Simte-te tu bine si lasa-l pe el in pace.O sa vina el la tine!
O zi faina iti doresc!(stiu ca e greu sa treci peste, dar gata intelege ca asta a fost, poate vei avea ceva mai bun, nu stii ce iti rezerva viitorul!

| Floricikmov a răspuns:

Nu se merita sa stai in casa sa plangi dupa cine nu vei rezolva absolut nimic. Incearca sa iesi afara sa te distrezi cu amici tai nu sa stai in casa in timp ce el sta cu alta sau cine stie ce face. O viata ai si nu trebuie sa-ti bati joc de ea. Daca stai in casa nu rezolvi nimic incearca sa legi o alta prietenie cu altcineva si il vei uita pe acesta de care te-ai departit. Esti frumoasa si ai toata viata inainte. Succes! O zi frumoasa!

| Torres92 a răspuns:

Nici chiar asa "Soferule"
Noi baietii suntem mai pofticiosi
cand vedem o tipa noua cu un corp beton
Vrem sa l devoram laughing
Realitatea e alta
Daca femeile ar avea grija de noi, fiind dispuse se ofere sex in fiecare zi

De 2 x pe luna daca ii dai ce cauta(stii tu)nu te mai lasa niciodata...
Voi femeile fugiti de sex ca dracu de tamaie
si apoi va plangeti, Ohh m a inselat.e ceva normal

| Stallone a răspuns:

Du-te la un psiholog.

| Melonnn a răspuns:

Buna.

Isi la cumparaturi, iesi cu prietenii, imbata-te, arunca tot ce iti aduce aminte de el.
Fa.ti alt iubit, asta nu te merita!
Nu mai plange ca proasta, ca el nu merita.
Succes :*

| 1girl a răspuns:

E incredibil, dar am trecut prin aceeasi situatie, exact! Stai linistita, daca face asa ceva nici nu te merita! Vorbeste cu prietenele tale despre asta, poate te vor ajuta. Ai putea sa gasesti ceva de facut care sa iti placa. Distrage-ti atentia, si gandeste-te mereu la tocmai ce ti-am zis: NU TE MERITA!

| CaramelXDope a răspuns:

Buna. E normal sa ai starea asta deoarece cum ai zis si tu l-ai iubit foarte mult, incearca sa vorbesti cu cineva despre asta si sa te descarci, poate incerci sa iesi cu prieteni sau sa iti dedici timpul unui lucru care ti-ar putea capta atentia si ar putea sa te faca sa uiti.

| CeCe88 explică:

Multumesc tare mult pentru raspunsuri! Am iesit cu greu azi din casa( impinsa de prietenii mei big grin) Ne-am plimbat am mers la shopping... in seara asta ne propuneam sa dam o petrecere! Poate uit mai repede! Va pup