| Forevăr a întrebat:

Salutare.
Deci sa incep.
Prin septembrie am cunoscut un baiat, am vorbit si eu ca o... m-a bagat cu el, gen el m-am intrebat si eu i-am spus "da". si faza e ca dupa 3 zile mi-a spus ca nu mai simte nimic pentru mine. Eu "relatia" asta am luat-o putin in joaca. ca na' eram la distanta.
Si acum ai vorbim din cand in cand.
Faza "naspa" e ca el cateodata ma intreaba daca il mai plac sau daca imi e dor de el... si daca ii spun ca-l placel imediat ma intreaba daca vreau sa stau cu el straight face El niciodata nu m-a facut sa inteleg ca ma place. cred ca doar am aminte, pana mea.
Dar chestia naspa e ca nu rausesc sa inteleg de ce mai vreau sa fie cu mine. ca dupa 3 zile sa ma lase?
Help me big grin Vreau niste pareri puppy dog eyes
Mersi mult.

4 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

El glumeste cu tine, nu ii mai spune ca iti e dor e el ca ii dai apa la moara, spune-i ca ai si uitat cum arata, sau ca esti prea ocupata sa te mai gandesti la el si o sa inceteze

| LeMousiqe a răspuns:

Să fiu sinceră, cred că glumește!

| Xenya a răspuns:

Ai vorbit cu el "ca o..." ce?
Tu spui ca in relatie te-ai jucat dar cu toate astea acum iti mai pasa de el si vrei sa ii intelegi comportamentul....foarte ciudata situatie.
Asa sunt baietii putin dificili si el se vede clar ca vrea sa se joace mai mult decat sa fie ceva serios ca si relatie.Ii place sa faca pe cucertorul!

| PsychologyCupid a răspuns:

Intai de toate, te rog, scrie mai corect ca nu prea se intelege ce vrei sa spui. Daca nu citeam de 5 ori aceeasi fraza, as fi inteles ca ai facut sex cu el si dupa 3 zile ti-a dat papucii. Si sa stii ca nici noi nu intelegem ce e cu relatiile astea pe mess, cand 2 oameni sunt la distanta, poate 1 relatie din 1000 reuseste sa invinga. Eu te sfatuiesc sa-i dai ignore, sa flirtezi cu baieti din orasul tau, scoala ta, sa iesi cu ei si sa-ti gasesti pe cineva care sa-ti fie alaturi fizic si sentimental, nu doar pe mess. Mult noroc.