| anonim_4396 a întrebat:

Salutare dragi navigatori ai acestui site minunat.De curand ( o zi ) am intampinat o problema, adolescentina, cu care toti ne-am sau inca NE confruntam in viata.Ca sa nu o lungesc prea mult, trecem direct la subiect.
Totul a inceput miercuri, normal ca pe Facebook, cea mai mediatizata retea sociala.Din intamplare, am apasat pe profilul unei tipe dragute (din aceeasi scoala ca mine, precizez ca am 14 ani), care lasa pareri in privat.Am zis sa-mi incerc norocu, de ce nu.
Trece o ora, se gandeste sa-mi raspunda, citez, ``dragut, probabil ca esti de treaba``. Cand am vazut primul cuvant, eram in culmea fericiri, dar dupa am citit tot textul si mii s-a cam dus din elan.Acest text a venit urmat de un emoticon ( acela cu doua buze, daca il stiti).La care eu, normal, ca am raspuns cu un singur ``Mersi`` urmat de acelasi emoticon.
Vreau sa va cer si voua parerea, s-ar merita daca as incerca sa o invit in oras? Nu am nimic de pierdut, zic eu.

Răspuns Câştigător
| AlexDFY a răspuns:

Asta le a zis tuturor baietilor care au cerut o parere, nici o fata nu ti va zice asa pur si implu pe fb ca esti urat sau altceva, nu intelege gresit, dar nu prea merita sa te bagi pe fete de genul

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Buna seara dantura perfecta

fata nu e interesata de tine

| Emilian65 a răspuns:

Incearca si invit-o in oras. Nu te costa mare lucru. Eventual un suc ieftin.

| Doub a răspuns:

Acela cu doua buze? careee?

| WaterDrop a răspuns:

Fa-te scriitor, clar esti genul caruia ii place sa transforme un lucru de 3 randuri intr-o carte laughing

Lasand asta la o parte si faptul ca nu ai scris decat inceputul mesajului si sfarsitul (exact ce era mai irelevant) invit-o pentru ca nu ai nimic de pierdut asa cum ai spus si tu. Curaj!

| AlexCristi97 a răspuns:

O intrebare cam lunga pentru ceva asa banal. Mereu merita sa incerci, poate fi inceputul a ceva frumos. In cel mai rau caz raspunsul e nu si asta este, nu se intampla absolut nimic altceva.

| AGreatMan a răspuns:

Nu ai nimic de pierdut, asta daca nu te intereseaza parerea celorlalti.Actiuni ca ceea ce vrei tu sa faci, creeaza barfe.Fii barbat si fa ce iti dicteaza inima
Succes