| LordCristobal a întrebat:

Salutare dragi prieteni!
Am o intrebare pentru baieti.
Sa zicem ca dati comanda de un Taxi/Uber si masina este condusa de o soferita de 40-45 de ani care arata binisor si care va invita sa stati pe scaunul din fata pe motiv ca in spate are niste lucruri.
Ei bine,pe parcursul cursei in timp ce discutati cu soferita, spune ca ii plac baietii tineri si mai neexperimentati si mai tarziu cand masina se opreste la un semafor va pune pe picior apoi pe cocosel si spune ca v-ar placea sa va devoreze intr-o noapte.
Cum ati reactiona in asemena situatie?
Ati accepta o asa propunere incendiara?
laughing)))

Răspuns Câştigător
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Uhhhhlalalaaa adrenalina, aș invita-o la mine aces sa facem sex sălbatic ca în filmele western

13 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Nu stiu ce inseamna "binisor". Daca imi place de ea, accept... daca nu imi place, nu accept.

| LordCristobal explică (pentru wildthing):

Adica sa arate bine, acceptabil.

| darrio2007 a răspuns:

Cred că, intre timp, sună alarma si trebuie sa plec la munca.

| RAY a răspuns:

Astea sunt fantezi din filme porno, trezește la realitate

| LordCristobal explică (pentru RAY):

Stai linistit ca sunt realist dar imi place sa mai copilaresc putin sinsa pun intrebari amuzante pe site.
Si implicit sa mai fac si altii sa rada pe aici.

| RAY a răspuns (pentru LordCristobal):

Vrei sa ii furi locul lui verginica

| LordCristobal explică (pentru RAY):

Nu,in niciun caz.
Intre mine si Verginica nu exista concurenta si rivalitate si nu vreau sa ii iau locul.
Suntem ca doua echipe de fotbal infratite.

| RAY a răspuns (pentru LordCristobal):

Glumeam

| Hammurabi a răspuns:

A zis bine șoferița "băieții tineri și neexperimentați" laughing
Nu cred că-și permite să pună mâna pe oricine să și-o ia peste ochi.

E ca și cum te-ai duce la prostituate. Nimic diferit.
(adică e ceva diferit că probabil e gratis laughing )

| timidu89 a răspuns:

Daca arata bine de tot da, acceptabil? nu fac nimic ca nu ma atrage.

| GambleR40792 a răspuns:

Ai o imaginatie extrem de bogata atat pot sa remarc din intrebarea asta

| FilipSorin a răspuns:

Nu

| PussyCrusader a răspuns:

Pentru că sunt un feminist convins, as suna la politie imediat și aș acuza aceasta femeie de viol.