| LordCristobal a întrebat:

Salutare dragi prieteni!
Baieti,am o intrebare pentru voi.
Sa zicem ca va plimbati pe strada si va opreste o fata si va spune in felul urmator:,,Buna,as vrea sa ne cunoaștem mai bine, esti frumos la fel ca virginul din poveste".
Cum reactionati la un asemenea mod de abordare?

Răspuns Câştigător
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Aș spune" încântat de cunoștiință, te invit la mine sa facem sex sălbatic"

12 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Te opresti, uiti speriat si mirat in ochii ei si ii spui "tu ma poti vedea?" Fiori pe sirea spinarii instant laughing

| RAY a răspuns:

Îți dai seama ca pentru 80% dintre noi e vrăjeală, adică trebuie sa fii frumos popular, bogat sa primești asemenea cereri din partea lor, foarte putini bărbați atrag sexual fetele

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Visezi cu ochii deschiși.

| Hammurabi a răspuns:

Probabil m-ar bufni râsul. laughing
Și un "Nu, mulțumesc." ar fi suficient.

| 120bulevard a răspuns:

Ce ai fumat nepoate

| LordCristobal explică (pentru 120bulevard):

Ba,nu am fumat nimic ca eu de regula nu fumez.

| Robert2526 a răspuns:

Putin prea directa abordarea.As intreba daca par virginhappy Ce ma da de gol?

| LordCristobal explică (pentru Robert2526):

Poate firea timida sau ca emani inocenta.

| GambleR40792 a răspuns (pentru LordCristobal):

In primul rand ca niciodata in viata asta cat o sa traiesti tu pe acest pamant n-ai sa vezi fata sau femeie sa te opreasca pe strada sa te intrebe ce faci, doar in cazuri extreme daca esti vedeta, cantaret, tik toker si alte chestii, ceea ce la tine nu e cazul, iar referitor la ce ai zis referitor la intrebare, nici in filmele cu prosti nu intalnesti o astfel de ipostaza

| GambleR40792 a răspuns:

Ultimul controlat la cap cand l-ai avut? daca n-ai avut cat de curand, fugi urgent si fa unul

| LordCristobal explică (pentru GambleR40792):

Ma,da mai glumim si noi ce esti asa serios si bosumflat?
In viata e bine sa radem si sa mai facem glume.Rasul e foarte sanatos si ne ridica energia vibrationala.
Mai bine te-ai duce tu la un control, te iei aiurea de un om asa glumet ca mine.

| GambleR40792 a răspuns (pentru LordCristobal):

Ai niste intrebari sa moara cea mai scump de inceput de retardism fara sa te jignesc