| radu877 a întrebat:

Salutare dragilor! Ieri am gasit in telefonul sotiei mele niste mesaje de la un tip mai mic decat ea cu 10 ani. Ea are 35 ani. Am avut cam acum o jumatate de an niste discutii cu ea, legat de activitatea sexuala. Eu am avut prietene, relatii dar ea nu. Mi-a spus ca i-ar mai fi placut sa experimenteze sexul si cu alti baieti inainte sa ma cunoasca pe mine. I-am spus ca as fi de acord sa faca sex cu cineva dar sa o facem asa cu alt cuplu, doar o data, vreodata. Discutiile astea sunt ca fantezii in relatie, nu e neaparat ca se va intampla. Ea e o femeie foarte atragatoare, sigur ar gasi repede pe cineva. Intrebarea mea e daca sa o las sa continue cu tipul asta prin mesaje sau sa o opresc. Sincer mi-ar placea sa o vad cu alt barbat dar mi-e si teama sa nu o pierd cumva. Ce spuneti? Lasati judecata cu valorile morale, ganditi ca suntem de acord amandoi, ca o facem ca pe o fantezie. Ceva sfaturi? Poate dauna sau unu mai mult? Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! În primul rând trebuie să fii absolut sigur daca este asa sau nu. Apoi discuta cu ea deschis despre asta, ar fi cel mai indicat, pentru că tu nu faci nimic altceva decât să pui întrebări. Nu ai de ce sa iti fie teama, nu o obligi sa faca ceva, vorbești deschis si nu mai e ceva iesit din comun, nu ai de ce sa te temi pentru că ea tot cu tine va rămâne. Succes!

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine o expediezi din casa. Altfel vei ramane pacala varianta secolului 21

| Adry05 a răspuns:

Discută cu ea chestiile astea nu cu noi... inclusiv frica asta cu lăsatu

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai si ce ne intrebi pe noi... internetului chiar nu ii pasa cu cine face sex sotia ta.

| sierra1 a răspuns:

Dacă singură nu incetează "ieșirile in fundal", relația voastră scârțâie serios (unii vor spune că așa e modern, mă rog...)

| mihai69 a răspuns:

Depinde foarte mult de amândoi. Nu avem noi de unde să știm nici ce firi sunteți, nici ce relație aveți, nici ce vrea tânărul cu pricina...
Fă un salt în gol și speră să fie o plasă înainte de sol.

| Sofer a răspuns:

Spune-i ca dacă vrea sa încerce sa mergi cu ea și faci sex în 3.

| alina2k18 a răspuns:

Baga swingereala bosswinking

| AdrianVoicu a răspuns:

Nu știu cum poți accepta asa ceva, cred ca ii aruncam telefonul pe geam, ei după ii punem benzina pe el sa ia foc laughing)
Treaba voastră ce faceți în dormitor... daca ia spune ca nu se implica emoțional...

| GirlOnline81 a răspuns:

" Poate dauna?"

Poate.
E posibil ca soția ta sa fie atât de incantata de fantezia devenita realitate incat sa-și dorească foarte des.

| Daz01 a răspuns:

Dacă relația voastră este foarte consolidată și știți amândoi care sunt limitele, încercați swingul.

| Lecorbusier a răspuns:

Baii voi nu intelegeti ca pentru domnu radu nu e mare scofala pentru ca el VREA sa o vada cu altul in pat.da nu sa se alature doar asa sa priveasca

| Mihaela2023 a răspuns:

Nu e de mirare dacă se îndrăgostește de el și te lasă singur. Tu măcar îl cunoști pe tipul ăla

| radu877 explică (pentru Mihaela2023):

Nu, nu il stiu dar e casatorit si el, i-am vazut profilul pe Facebook...

| UnNebun69 a răspuns:

Eu cred ca e o terminata, da divorț! Cum sa faca sex cu altcineva sa vada cum e cand ea are sot? Trezește te omule, e o imbecilă curva aia

| alina2k18 a răspuns (pentru UnNebun69):

Ho bre ca a specificat omu ca are o fantezie s-o vada cu altulwinking
laughing

| Adry05 a răspuns (pentru alina2k18):

Nu-ți bate capu, ăștia văd doar o variantă, nu există gândit pe lângă, pus în situații etc. e prea avansată tehnica asta laughing