| Alex a întrebat:

Dupa participarea unei speed dating si primirea datelor de contact a unei fetei, ce trebuie sa fac? Sa o sun si o invit in oras? Sau dau un mesaj in care zic ca m-am simtit bine si as vrea sa o intalnesc din nou si astept raspunsul ei? Ce sfaturi imi dati? Multumesc!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca aveti aceeasi parere despre prima voastra intalnire(v-a placut) nu strica sa va intalniti si in continuare.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sa o suni si sa stati de vorba, o inviti la un suc, mai stati de vorba...
Nu te comporta de parca te-ar impinge cineva cu pusca in spate sa ai o relatie cu ea, daca te-a bagat in seama. Gandeste-te ca ea a vazut mai multi baieti in acea zi, poate nu esti singurul cu care a facut schimb de date. Scopul intalnirilor e sa cunosti, nu neaparat sa iti faci iubita.

| TheRealDaniel a răspuns:

Mai bine sun-o si spune-i ca te-ai simtit bine si daca si ea si poate daca ar vrea sa mai mergeti la inca o intalnire