| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.
E adevarat ca daca barbatul este excitat, iar femeia nu,, îl ajuta" sa ajunga la orgasm adica la ejaculare, atunci barbatul are dureri abdominale? Sau ce se intampla cu corpul sau?
Recunosc ca este o intrebare cam stranie si chiar amuzanta, dar curiozitatea ma macina

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ceea ce ai intrebat reprezinta unul dintre cele foarte multe asa numite ''mituri urbane'' care in marea lor majoritate sunt false, eronate si neadevarate. Multa sanatate!

| CodrutElian1990 a răspuns:

Se poate, daca sta mult timp excitat, sa i se ivineteasca testicolele si sa-l doara foarte tare. https://www.kfetele.ro/......u-16519831

| mihai69 a răspuns:

Se poate să aibă „blue balls" (și în ciuda denumirii, nu - ele NU se învinețesc, dar apare o senzație al naibii de neplăcută în zonă).

| darrio2007 a răspuns:

Daca barbatul este excitat, trebuie sa o aduca si pe ea la excitare, ca sa poata face sex.